تبلیغات
رابطه ی جنسی زن و مرد - روش های درمان انزال زود رس :
دوشنبه 23 خرداد 1390

روش های درمان انزال زود رس :

   نوشته شده توسط: حسین    

به نام خدا

از نظر علم پزشكی : انزال كمتر از دو دقیقه كه بدون كنترل شخص انجام گیرد را انزال زود رس گویند .

روش های درمان:

۱ – درمان های موضعی : استفاده از كرم های بیحس كننده مانند ژل لیدوكابین ۲% و اسپری های بیحس كننده میتواند در بهبود انزال زود رس موثر باشد . ( ژل ۲% لیدوكابین + كرم پریلو كابین ۲.۵% + كشیدن ****** بر روی آلت تناسلی باعث افزایش زمان انزال میشود و استفاده از اسپری های بیحس كننده به دلیل ایجاد حالت تكرر بعد از مصرف زیاد توصیه نمیشود )

۲- درمان های دارویی : دارو های مهار كننده بازجذب سرتونین و ضد افسرده گی در درمان انزال زود رس موثر اند ، بر فرض مثال میتوان به داروهای خانواده اس اس آر آی ، اشاره كرد كه شامل داپوكستین ، فلوكستین ، پاروكستین و سرتالین میباشند و همچنین گه گاه داروی ویاگرا را توصیه میكنند . ( درمان های دارویی را در مراحل حاد بیماری كه بیماری از فاز پزشكی وارد فاز روانی شدید شده و موجبات مشكلات عدیده در روابط فرد شده است ، تجویز میشوند و استفاده بدون نظر پزشك از این داروها به دلایل ماهیت های اعتیاد آور و شرطی كننده و گه گاه تكرر جنسی و همچنین آمار بالای خودكشی در اثر استفاده از داروهای ضد افسرده گی ، توصیه نمیشود ، لذا در صورت تمایل به استفاده از این روش حتما قبلا با یك متخصص سایكوتراپ یا روانكاو مشورت كنید )

۳ – درمان های رفتاری : این نوع درمان ها از موثر ترین و سالم و بدون عارضه ترین نوع درمانها میباشند و بر طبق آنها فرد به جای استفاده از دارو یا مواد مصنوعی با استفاده از روش های آموزشی رفتاری ، سعی میكند كه رفتار و احساسات جنسی خود را كنترل كند ( در بیشتر مواقع این روشها اولین پیشنهاد برای درمان میباشند ) ، این روشها به هفت بخش تقسیم میشوند كه شامل :

تكنیك ماستر و جانسون : این روش شامل یادگیری ، تشخیص و كنترل احساسات و رفتارهایی است كه منجر میشود فرد به اوج نقطه لذت جنسی برسد و انزال صورت گیرد ، این روش نیاز به اراده و تمرین زیاد دارد ، اما از جمله موثرترین روشهای درمانی است كه تاكنون برای درمان انزال زود رس شناخته شده است ، بر طبق آن فرد در ابتدا توسط خود یا شریك جنسی اش ، تحریك میشود و هر بار كه به نزدیكی نقطه اوج لذت جنسی میرسند ، عمل تحریك را متوقف و بعد از چند لحظه كه احساسات فروكش كرد ، دوباره اقدام مینمایند ، بعد از چند روز تمرین اولیه ، *** به روشی كه مرد در زیر و زن در بالا قرار میگیرد عمل تكرار میشود به این صورت كه مرد در زمان نزدیك شدن به اوج نقطه جنسی با آگاه كردن زن كه در اینجا كنترل عملیات جنسی را در دست گرفته ، او را باخبر میسازد تا رابطه را كنترل كند ، بر طبق این روش كه از جمله بهترین روشهای درمانی است ، فرد بعد از چندین هفته تمرین و ممارست ، به مرحله ای میرسد كه كنترل رابطه جنسی برایش شرطی میشود و میتواند با كنترل احساسات **** خود ، هم زمان رابطه جنسی اش را زیاد كند و هم شریك جنسی اش را ارضاء كند . ( كلیه اصول این روش بر پایه تحریك و توقف قبل از نقطه اوج لذت جنسی میباشد ، لذا از جمله بهترین روشها برای افزایش مهارت جنسی محسوب میشود )

تكنیك فشار : بر طبق این روش با فشار دادن انتها یا سر آلت تناسلی قبل از انزال ، از انزال جلوگیری میشود كه دلیل جلوگیری كردن آن این است كه با فشار آوردن به این نقاط فشار خون در این نقاط كم میشود و درنتیجه نعوظ یا اركیسون كم میشود و انزال دیر انجام می پزیرد .

خود ارضائی قبل از انجام *** ( این روش به دلیل منحرف كردن *** توسط استمناء های غیر طبیعی خیلی توصیه نمیشود )

پوزسیون خوب هنگام مقاربت : روش های معمول ( مرد در بالا ) كمك خیلی زیادی به درمان انزال زود رس نمیكند ، برای درمان میبایست از روشهای جنسی كه در آن مرد به پشت خوابیده و زن در رو عملیات جنسی را با فعالیت زیاد كنترل میكند از جمله بهترین روشها برای درمان میباشند .

تعدد مقاربت : زیاد كردن تعداد *** در طول هفته و روز میتواند به در مان زود انزالی كند به طوریكه اگر هفته ای دو بار *** دارید و آن را تبدیل به هفته ای ۴ الی ۶ بار برسانید ، بعد از چند هفته مشكل زود انزالیتان تا حدودی رفع میشود .

اورال *** : *** زبانی یا به اصطلاح عامه ساك زدن قبل از مقاربت میتواند كمك زیادی به آرام شدن آلت مردانه در هنگام *** شود و به درمان زود انزالی كمك كند . (توصیه نمی شود یا حداقل انزال صورت نگیرد)

استفاده از ****** : استفاده از ****** و بخصوص از نوع بیحس كننده آن كه در بازار به فروانی موجود است ، میتوان به دلیل كمتر كردن میزان تماس آلت جنسی مردانه ، باعث رفع زود انزالی شود .

۴ - درمان های روانی – عاطفی : یكی از بهترین ها و موثرترین روشها برای رفع انزال زود رس و افزایش لذت در روابط زناشویی ، جایگزینی عشق بازی در رابطه جنسی است ، بدیهی است كه در زمانیكه عشق بازی در رابطه جنسی برقرار باشد و دو طرف در حال عشق بازی بایكدیگر اند ، دیگر زود انزالی معنی خود را از دست میدهد ! كارهایی مثل نوازش ، تحریك كلامی و بدنی زن قبل از دخول و كارهایی مانند توجه و دادن احساس قدرت به مرد در رابطه كه در پست های قبلی وبلاگ نوشتم ، میتوانند به این مهم كمك كنند . ( به طور خلاصه اگر زن و مرد در هنگام *** مشغول عشق بازی باشند به دلیل اینكه رضایت جنسی هر دو طرف ایجاد میشود ، زود انزالی به طور كلی برطرف میشود )

۵ – درمان های سنتی و گیاهی : دمكرده گل شقایق و دارچین و همچنین سیاه دانه و بخته سنجد در روغن زیتون باعث دیر انزالی یا به اصطلاح سفتی كمر میشود ، همچنین مالیدن حنا هم در بعضی از متون قدیمی آمده شده ( صحت علمی روشهای فوق تایید نشده و بیشتر تجربی اند ! تا علمی ! )

جمع بندی و نتیجه گیری :

زود انزالی در اصل مشكل یا بیماری محسوب نمیشود و میتوان گفت كه این وسواس فكری افراد و اضطراب آنها از داشتن یك رابطه با كیفیت است كه منجر بروز این امر میشود ، لذا كاهش اضطراب و حفظ آرامش در كنار كنترل بدن و احساسات با تمرین بیشتر بهترین راه كار برای پیشگیری و درمان این مشكل اند و از همه بهتر و مهمتر اضافه كردن عشق بازی به رابطه جنسی است كه اگر با حركاتی چون نوازش + تحریك سینه ، لاله گوش و كلیتوریس ( چوچوله ) + استفاده از كلمات عاشقانه در هنگام *** ، همراه شوند دیگر معنایی به عنوان زود انزالی و عدم رضایت جنسی بین زوجین معنی پیدا نمیكند .

در پایان جا دارد به چند حدیث كه در مورد زود انزالی روایت شده اند اشاره و درنهایت اطاله كلام كنم :
حضرت محمد ( ص ) میفرمایند : « چون كسی خواهد كه با زن خود جماع كند به روش مرغان به نزد او نرود ، بلكه اول با او دستبازی و خوش طبعی كند و بعد از آن جماع كند »
تفسیر حدیث : حضرت (ص ) فرموده اند كه همان اول كار فوری نروید سراغ دخول ، بلكه با نوازش كردن و تحریك لمسی و زبانی همسرتان را برای دخول آماده كنید و بعد به انجام مقاربت بپردازید . ( اگر فقط همین حدیث را اجرا كنید و سر لوحه زندگی **** تان بكنید به عالم و آدم قسم كه دیگر مشكلی به نام عدم رضایت جنسی ، تكراری شدن برای همدیگر و زود انزالی دچار نمی شوید ! حال بروید و بگویید كه اسلام دینی است خرافی و با مقتضیات زمان هماهنگ نیست ! )

حضرت علی ( ع ) میفرمایند : « هركسی كه میخواهد با زن خود نزدیكی كند ، تعجیل نكند كه زنان را كارها میباشد »
تفسیر حدیث : حضرت به مانند پیامبر بزرگوار اسلام تاكید دارند كه عجله در *** نادرست است و بهتر است قبل از انجام عمل دخول با عشق بازی همسر را برای انجام این كار آماده كرد ، این را علم روز دنیا هم ثابت كرده كه اگر **** این چنین شروع و خاتمه یابد به دلیل ارضاء شدن زن و ایچاد مهرو عطوفت بین زوجین ، موجبات پایداری زندگی زناشویی فراهم میشود .


Olejek Konopny CBD
سه شنبه 2 بهمن 1397 09:21 ق.ظ
What's up, its nice paragraph on the topic of media print, we all be
familiar with media is a wonderful source of facts.
Olejek Konopny CBD
سه شنبه 2 بهمن 1397 06:58 ق.ظ
Hello mates, how is everything, and what you want to say regarding this piece of writing, in my view its really remarkable in favor of
me.
Funny Beard
دوشنبه 1 بهمن 1397 05:02 ق.ظ
I blog quite often and I genuinely thank you for your content.
The article has truly peaked my interest. I am going to bookmark your website and keep checking for new information about once per week.
I opted in for your RSS feed too.
krzem do picia cena
شنبه 29 دی 1397 04:49 ق.ظ
I have been browsing on-line greater than 3 hours as of late, yet I
by no means discovered any fascinating article like yours.
It is lovely value sufficient for me. Personally, if all webmasters and bloggers made excellent
content as you did, the net might be much more
useful than ever before.
adelaide forecast
دوشنبه 24 دی 1397 07:28 ب.ظ
Heya i am for the first time here. I found this board and I find It
really helpful & it helped me out a lot. I am hoping to offer one thing back and
aid others like you helped me.
Funny Cat Picture
سه شنبه 11 دی 1397 04:17 ق.ظ
Right now it seems like Movable Type is the top blogging
platform out there right now. (from what I've read) Is that what you're using on your
blog?
tabletky na rast svalovej hmoty
جمعه 7 دی 1397 12:51 ق.ظ
Very shortly this website will be famous amid all blog viewers, due to it's pleasant articles
muskelaufbau pillen
پنجشنبه 6 دی 1397 11:36 ب.ظ
First of all I want to say fantastic blog! I had a quick question which I'd like
to ask if you don't mind. I was interested to know how you
center yourself and clear your mind before writing. I have
had difficulty clearing my thoughts in getting my ideas out there.
I do take pleasure in writing however it just seems like
the first 10 to 15 minutes are generally lost simply
just trying to figure out how to begin. Any recommendations
or hints? Cheers!
Funny Picture
یکشنبه 2 دی 1397 05:50 ب.ظ
My partner and I stumbled over here by a different page and
thought I might check things out. I like what I see so now i'm
following you. Look forward to exploring your web page yet
again.
muskelwachstum
جمعه 30 آذر 1397 01:31 ب.ظ
It's awesome for me to have a web site, which is helpful in favor of my knowledge.
thanks admin
breasts
پنجشنبه 22 آذر 1397 12:49 ق.ظ
Piece of writing writing is also a fun, if yyou
be familiar with afterward you can write otherwise it is complicated to write.
Olej Konopny CBD
پنجشنبه 15 آذر 1397 01:33 ب.ظ
I am not certain the place you are getting your information, however good topic.
I needs to spend a while learning more or figuring out more.

Thanks for magnificent information I used to be looking for this
information for my mission.
milfs
پنجشنبه 15 آذر 1397 06:44 ق.ظ
This is my first time pay a quick visit at here and i aam
really impressed to read everthing at sinjgle place.
bloggingtips
دوشنبه 12 آذر 1397 01:23 ق.ظ
Superb post however , I was wanting to know if you could write a litte more oon this topic?

I'd be very grateful if you could elaborate a little bit more.
Kudos!
child porn
یکشنبه 11 آذر 1397 06:17 ق.ظ
Oh my goodness! Awesome article dude! Thanks, However I am encountering troubles with your RSS.
I don't uunderstand why I can't subscribe to it.
Is there anybody having the same RSS problems? Anyone who knoes the answer will you kindly respond?
Thanks!!
rules of survival hack to get clothes
جمعه 9 آذر 1397 01:01 ب.ظ
This is very interesting, You're a very skilled blogger.

I have joined your rss feed and look forward to seeking more of your magnificent post.
Also, I have shared your website in my social networks!
Free Expired Domain List
چهارشنبه 7 آذر 1397 01:27 ب.ظ
This is the part of my site where I list all of the expired domains from sites that I scrape.

I scrape the most popular sites on the internet to produce lists of
expired domains. All the lists are free, and I try
to update them as often as possible.
Free Proxy List
چهارشنبه 7 آذر 1397 01:04 ق.ظ
Every 60 minutes there are new public proxies added.

You can directly import these into your SEO tools or do it manually.
There are proxies for ScrapeBox and all other tools.
Let me know if you need free public proxies for other tools.

I’ll try to add them if I can.
Free Expired Web 2.0 List
سه شنبه 6 آذر 1397 01:00 ق.ظ
Here is where I put all of my expired web 2.0 accounts.
I scrape massive lists and then check to see if they’re expired.
I think you’ll be surprised by the number of accounts that I come across.
Hopefully, you’ll be able to put these expired accounts to good use.
livejasmin tip hack
جمعه 4 اسفند 1396 03:08 ق.ظ
همسر من و من در اینجا از یک آدرس اینترنتی متفاوت به این نتیجه رسیدم که فکر میکنم چیزها را بررسی کنم.

من چیزی را که می بینم دوست دارم بنابراین من فقط به دنبال شما هستم. منتظر دوباره وب سایت خود باشید.
hack clash royale
دوشنبه 8 آبان 1396 08:47 ب.ظ
در کل با مسائل با شکوه، شما فقط یک آرم جدید را به دست آوردید.

چه چیزی ممکن است در مورد ارائه شما به شما نشان دهد که چند روز گذشته در گذشته ساخته اید؟
مطمئنم؟
std testing near me
دوشنبه 8 آبان 1396 08:12 ق.ظ
آیا در این وبسایت مشکل اسپم دارید؛
من هم یک وبلاگ نویس هستم، و من در مورد وضعیت شما کنجکاو بودم؛ ما توسعه داده ایم
برخی از روش های خوب و ما به دنبال راه حل های مبادله ای با افراد دیگر هستیم، اگر مایل باشید، به من ایمیل بزنید.
cheap psychic readings
دوشنبه 8 آبان 1396 05:24 ق.ظ
من با مهارت های نوشتن شما به شدت تحت تاثیر قرار گرفته ام
به خوبی با طرح بندی در وبلاگ شما. آیا این موضوع پرداخت شده است یا خودتان آن را سفارشی کردید؟
در هر صورت، نوشتن کیفیت خوب را حفظ کنید، نکته جالب این است که امروز یک وبلاگ خوب مثل این داشته باشید.
are psychics real
دوشنبه 8 آبان 1396 04:58 ق.ظ
ما یک گروه از داوطلبان هستیم و یک طرح جدید در جامعهمان ایجاد میکنیم.

سایت شما با اطلاعات ارزشمند برای کار در اختیار شما قرار داد. شما یک کار قابل توجه انجام داده اید و کل جامعه ما از شما سپاسگزار است.
myfreecams token generator
شنبه 29 مهر 1396 08:27 ب.ظ
من واقعا از دارنده این وبسایت سپاسگزارم که این فوق العاده را به اشتراک گذاشته است
پاراگراف اینجا
real psychics
شنبه 15 مهر 1396 02:55 ب.ظ
متشکرم برای ارسال شگفت انگیز شما! من کاملا خواندن آن را دوست داشتم
شما ممکن است یک نویسنده بزرگ باشید. من به نشانه یاد خواهم داشت
وبلاگ شما و در نهایت به زودی به عقب برمیگردد. من می خواهم شما را تشویق کنم
برای ادامه نوشتن بزرگ خود، صبح بخیر!
Can you lose weight by doing yoga?
یکشنبه 15 مرداد 1396 02:58 ب.ظ
Hello, the whole thing is going perfectly here and ofcourse
every one is sharing facts, that's actually
fine, keep up writing.
What causes pain in the back of the heel?
چهارشنبه 11 مرداد 1396 12:11 ق.ظ
Great blog here! Also your site loads up fast! What host are you using?
Can I get your affiliate link to your host?

I wish my site loaded up as quickly as yours lol
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر